Rehabilitacja ręki 2020-12-15T09:03:01+01:00

Rehabilitacja ręki

 • Skorzystaj z najnowszych technologii
 • Zamień ból i ograniczenia ruchowe na ulgę i pełną sprawność
Umów się na wizytę
 • Doznałeś kontuzji ręki i potrzebujesz szybkiego działania przeciwzapalnego?
 • Doskwiera Ci ból w barku, łokciu lub nadgarstku?

Jeśli znasz to uczucie, kiedy ból ręki ogranicza Twoją aktywność i nie pozwala normalnie funkcjonować, wiesz jak ważna jest szybka i skuteczna pomoc.

Znaczna część pacjentów, którzy zwracają się do nas z ostrym bólem, wskazuje uraz jako czynnik wywołujący. Jeżeli doznałeś urazu – nie zwlekaj – jak najszybsza konsultacja oraz wdrożenie terapii znacząco skraca czas powrotu do pełnej sprawności oraz zmniejsza ryzyko powikłań.

W naszych gabinetach rehabilitacja po urazie jest prowadzona wieloetapowo.

 • W pierwszej kolejności nasi terapeuci wyciszają stan ostry. Wdrażane są działania mające na celu redukcje obrzęku, inicjowanie początkowych procesów regeneracyjnych m. in. za pomocą nowatorskiej technologii Indiba Activ®, instruktaż postępowania w domu.
 • Po ustąpieniu stanu ostrego, prowadzona jest diagnostyka uszkodzonych struktur, ustalenie wspólnych celów z pacjentem, przywrócenie prawidłowej ruchomości oraz podtrzymanie lub wzmacnianie siły mięśniowej.
 • Następnie po adekwatnym do uszkodzeń czasie regeneracji, wdrażany jest odpowiedni trening funkcjonalny, aby zabezpieczyć obszar przed ponownym urazem.

W naszym gabinecie fizjoterapeuci równie kompleksowo podchodzą do rehabilitacji zwyrodnień stawów ręki, starając się nie tylko pozbyć objawów bólowych, lecz także poprawić funkcjonowanie układu ruchu, zabezpieczając przed powrotem dolegliwości.

Większość schorzeń przewlekłych lub bezkontaktowych urazów jest skutkiem wcześniejszych zaburzeń w obrębie działania organizmu. W Salveo fizjoterapeuci, wykorzystując swoje doświadczenie, starają się znaleźć przyczynę problemu oraz wyeliminować ją. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, jesteśmy w stałym kontakcie z Twoim specjalistą.

W odniesieniu do kończyny górnej w gabinetach Salveo świadczymy usługi w obrębie:

Umów się na wizytę
close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię tematCzytaj więcej


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Pocztowa 7/1, 41-710 Ruda Śląska w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

   ;