Rehabilitacja stopy 2022-06-23T17:39:11+02:00

Rehabilitacja stopy

  • Skorzystaj z najnowszych technologii
  • Zamień ból i ograniczenia ruchowe na ulgę i pełną sprawność
Umów się na wizytę

Stopa każdego dnia przenosi obciążenia z całego ciała na podłoże, po którym się poruszamy. Ten wyspecjalizowany aparat składający się z licznych połączeń kości, więzadeł oraz mięśni jest szczególnie narażony na liczne przeciążenia oraz urazy. Ból w stopie, mimo jej małej powierzchni, może występować w wielu miejscach takich jak np. ból śródstopia, pięty, palców, podbicia lub w okolicy stawu skokowego.

Nasi wykwalifikowani terapeuci pomogą Ci zwalczyć dolegliwości bólowe, przeprowadzą diagnostykę i wdrożą odpowiednie leczenie, abyś mógł jak najszybciej wrócić do codziennych aktywności.

W Salveo terapeuci zajmują się dysfunkcjami w obrębie stopy, takimi jak:

Bardzo często objawy bólowe w stopie mogą migrować z wyższych odcinków ciała jak np. z kolana, biodra lub kręgosłupa. Nasi terapeuci kładą nacisk na szczegółową diagnostykę aparatu ruchu, na której podstawie zaplanowany zostanie plan rehabilitacji. Dodatkowo nasz personel korzysta z innowacyjnej technologii INDIBA® Activ, która skraca czas regeneracji i leczenia.

Zatem jeśli doskwiera Ci ból stopy, zapraszamy do kontaktu, a fizjoterapeuci z Salveo zapewnią Ci kompleksową i profesjonalną opiekę.

Umów się na wizytę