Rehabilitacja stopy 2020-12-18T10:53:24+01:00

Rehabilitacja stopy

 • Skorzystaj z najnowszych technologii
 • Zamień ból i ograniczenia ruchowe na ulgę i pełną sprawność
Umów się na wizytę

Stopa każdego dnia przenosi obciążenia z całego ciała na podłoże, po którym się poruszamy. Ten wyspecjalizowany aparat składający się z licznych połączeń kości, więzadeł oraz mięśni jest szczególnie narażony na liczne przeciążenia oraz urazy. Ból w stopie, mimo jej małej powierzchni, może występować w wielu miejscach takich jak np. ból śródstopia, pięty, palców, podbicia lub w okolicy stawu skokowego.

Nasi wykwalifikowani terapeuci pomogą Ci zwalczyć dolegliwości bólowe, przeprowadzą diagnostykę i wdrożą odpowiednie leczenie, abyś mógł jak najszybciej wrócić do codziennych aktywności.

W Salveo terapeuci zajmują się dysfunkcjami w obrębie stopy, takimi jak:

Bardzo często objawy bólowe w stopie mogą migrować z wyższych odcinków ciała jak np. z kolana, biodra lub kręgosłupa. Nasi terapeuci kładą nacisk na szczegółową diagnostykę aparatu ruchu, na której podstawie zaplanowany zostanie plan rehabilitacji. Dodatkowo nasz personel korzysta z innowacyjnej technologii INDIBA® Activ, która skraca czas regeneracji i leczenia.

Zatem jeśli doskwiera Ci ból stopy, zapraszamy do kontaktu, a fizjoterapeuci z Salveo zapewnią Ci kompleksową i profesjonalną opiekę.

Umów się na wizytę
close Powered by Medidesk
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię tematCzytaj więcej


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Salveo, ul. Pocztowa 7/1, 41-710 Ruda Śląska w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

   ;