Masaż klasyczny 2023-10-20T15:21:39+02:00
masaż klasyczny w gabinecie fizjoterapii w Rudzie Śląskiej

Masaż klasyczny

  • Skorzystaj z najnowszych technologii
  • Zamień ból i ograniczenia ruchowe na ulgę i pełną sprawność
Umów się na przyjemny masaż do SALVEO Ruda Śląska

Masaż klasyczny + technologia INDIBA = połączenie doskonałe

Masaż klasyczny znany jest ludzkości od ponad 3000 lat. Na pierwsze jego wzmianki natrafiono w Chinach,
gdzie stosowano go zarówno w celach leczniczych jak i profilaktycznych.

Aktualnie jest najpopularniejszym z zabiegów oraz dał podwaliny innym metodom masażu.

W naszym gabinecie każdy rodzaj masażu łączymy z nowoczesną i innowacyjną technologią Indiba Activ. Zajmujemy się wykonywaniem nie tylko masażu klasycznego, zapraszamy również na masaż relaksacyjny czy masaż leczniczy.

Technologia Indiba Activ wykorzystuje prąd, zarówno termiczny jak i nie termiczny. Działanie tego prądu
przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne i naprawcze naszego organizmu. Oddziałuje ona już na poziomie komórkowym,
co oznacza, że zmęczone, zniszczone komórki są zastępowane nowymi.

Umów się na masaż

Co to jest masaż klasyczny?

Masaż klasyczny jest najstarszą znaną techniką masażu, wykorzystującą wiele zróżnicowanych metod uciskania, rozcierania i ugniatania. Dzięki temu zróżnicowaniu, masaż klasyczny ma wszechstronne działanie i pomaga w wielu różnych przypadłościach. Choć ten rodzaj masażu skupia się przede wszystkim na uelastycznieniu mięśni i ścięgien, można dzięki niemu walczyć z bólem, poprawić krążenie, popracować nad kondycją skóry, czy zwyczajnie odprężyć się po ciężkim dniu.

Jeśli chodzi o masaż klasyczny, cena uzależniona jest od dwóch czynników: czasu trwania zabiegu oraz obszaru ciała, który zostaje poddany masażowi. Masaż klasyczny pleców będzie nieco tańszy niż masaż całego ciała, będzie również trwać krócej. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na cenę zabiegu jest stosowanie technik uzupełniających. W naszym gabinecie każdy rodzaj masażu łączymy z nowoczesną i innowacyjną technologią Indiba Activ. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem masaży.

Masaż klasyczny – jak wygląda?

Masaż klasyczny wykorzystuje wiele różnych technik masowania, w tym: ugniatanie, głaskanie, rozcieranie czy oklepywanie. Fizjoterapeuta instruuje Pacjenta co do właściwej pozycji ciała (leżenie na brzuchu lub na boku) oraz informuje na bieżąco o tym, co będzie w danej chwili robić.

Do masażu klasycznego mogą być stosowane specjalne olejki ułatwiające przeprowadzanie zabiegu, a także pomagające Pacjentowi rozluźnić się. Niektóre z elementów masażu klasycznego mogą powodować lekki ból i dyskomfort, które jednak w dalszej perspektywie przyniosą ulgę i ukojenie dla zmęczonych mięśni. Najpopularniejszy jest masaż klasyczny pleców, wymagający od Pacjenta leżenia na brzuchu w samej bieliźnie.

Masaż klasyczny w Rudzie Śląskiej – dlaczego warto?

Stosowanie technik znanych od tysiącleci i łączenie ich z nowoczesnymi rozwiązaniami sprawia, że przeprowadzany w naszym gabinecie masaż klasyczny jest w 100% ukierunkowany na potrzeby Pacjenta i daje spektakularne rezultaty. Zgłoś się na masaż klasyczny w Rudzie Śląskiej i w krótkim czasie skutecznie pozbądź się bólu i napięcia!