Masaż relaksacyjny w Rudzie Śląskiej - SALVEO
Masaż antystresowy 2023-01-03T11:40:20+01:00

Masaż antystresowy

 • Skorzystaj z najnowszych technologii
 • Zamień ból i ograniczenia ruchowe na ulgę i pełną sprawność
Umów się na wizytę
 • Czy stres jest powodem Twojego złego samopoczucia?
 • Czujesz, że Twoje mięśnie potrzebują odpoczynku i relaksu?

Dobrze trafiłeś! Oferujemy unikalny masaż antystresowy.

Jest to połączenie masażu manualnego z wykorzystaniem nowoczesnej i innowacyjnej metody regeneracji – technologii INDIBA Activ.

Terapia Indiba Activ wykorzystuję prąd, zarówno termiczny jak i nie termiczny. Działanie tego prądu przyspiesza
naturalne procesy regeneracyjne i naprawcze naszego organizmu. Oddziałuje ona już na poziomie komórkowym,
co oznacza, że zmęczone, zniszczone komórki są zastępowane nowymi.

Najważniejsze zalety masażu:

 • wyjątkowe połączenie dotyku terapeuty oraz ciepła generowanego przez Indiba Activ
 • szybsze efekty obniżenia napięcia mięśni i stresu
 • obniżenie ryzyka chorób układu krążenia
 • zdecydowanie wyższa efektywność względem masażu wykonanego tylko ręcznie

Przestań zatem czekać na przykre następstwa stresu i doświadcz rewelacyjnego sposobu na rozluźnienie.

Umów się na masaż, zrelaksuj się!

Masaż antystresowy – co to jest?

Masaż jest leczniczą, fizjoterapeutyczną techniką manualną, dzięki której tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu. Odpowiednia technika wykonywania masażu, siła nacisku, tempo ugniatania oraz wykorzystywane narzędzia i specyfiki decydują o tym, jakie działanie przyniesie terapia. Istnieje wiele technik masażu, z których najpopularniejsze są:

 • masaż klasyczny,
 • masaż leczniczy,
 • masaż odprężający,
 • masaż sportowy.

Masaż odprężający to ten rodzaj masażu, który dla większości osób jest stereotypowym obrazem terapii manualnej. Jest to masaż rozluźniający, pozwalający się zrelaksować, odprężyć, pozbyć wewnętrznego napięcia i wyciszyć się.

Masaż klasyczny a relaksacyjny – różnice

Masaż leczniczy łatwo odróżnić od innych rodzajów masażu, ponieważ jest przeznaczony dla osób po urazach, przebytych zabiegach lub cierpiących na przewlekłe schorzenia związane z układem ruchu. Technika masażu opiera się tutaj przede wszystkim na umiejętnościach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych, skupiając się na pobudzeniu tkanek do regeneracji i na zwiększeniu ruchomości pacjenta. Ale jak odróżnić masaż klasyczny od relaksacyjnego? Który z nich wybrać?

Masaż klasyczny ma działanie regeneracyjne. Skupia się na uśmierzeniu bólu i przywróceniu tkankom ich standardowej sprawności. Masażysta wykonuje tutaj zdecydowane ruchy, a ucisk tkanek jest silniejszy niż w przypadku masażu relaksacyjnego.

Na czym polega masaż antystresowy?

Jak wygląda masaż relaksacyjny? Tutaj ruchy wykonywane przez terapeutę są dużo spokojniejsze, delikatniejsze. Skóra ma ulec rozgrzaniu i rozluźnieniu, a dotyk ma być kojący. Często stosowane są dodatkowe elementy, wspomagające odprężenie pacjenta, jak relaksująca muzyka i aromaterapia.

Masaż relaksacyjny w Rudzie Śląskiej wspierany jest także przez technologię Indiba Activ®. Platforma Indiba potęguje przyjemne uczucie ciepła, przyczynia się do szybszej regeneracji tkanek i daje zintensyfikowane, spektakularne efekty wykonanego masażu. Połączenie techniki manualnej, umiejętności certyfikowanego masażysty oraz zdobyczy technologicznej Indiba Activ to najlepsze, co możesz podarować swojemu ciału, by uzyskać pełne odprężenie!

Masaż relaksacyjny – kto powinien z niego skorzystać?

Wskazania do masażu relaksacyjnego to przede wszystkim życie w nieustannym stresie i napięciu. Jeśli czujesz, że Twoje mięśnie są ciągle spięte, chodzisz zestresowany, masz wymagającą pracę, a liczba codziennych obowiązków nie pozwala Ci na pełnowartościowy wypoczynek, masaż antystresowy będzie dla Ciebie idealnym sposobem na rozluźnienie i wyciszenie się. Masaż relaksacyjny pleców polecany jest również osobom mającym siedzący tryb życia. Długie godziny spędzane przed ekranem monitora i brak czasu na regularne spacery mogą przyczyniać się do pogłębiających się problemów z bólem pleców i znacznie obniżać komfort życia. Masaż relaksujący skutecznie rozluźnia zbite mięśnie, zmniejszając dolegliwości bólowe.

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje masaż relaksacyjny, koniecznie sprawdź nasz cennik oraz skontaktuj się z nami. W gabinecie SALVEO zaproponujemy Ci masaż relaksacyjny w Rudzie Śląskiej, który odpowie na Twoje indywidualne potrzeby, przywracając Ci codzienność bez bólu i napięcia oraz radość życia!

Zapisz się na odprężający, relaksujący masaż w SALVEO