Regeneracja zatok 2023-03-27T11:57:42+02:00
leczenie zatok za pomocą terapii Indiba Active w Rudzie Śląskiej

Regeneracja zatok

  • Skorzystaj z najnowszych technologii
  • pozbądź się przewlekłego problemu i oddychaj swobodnie
Umów się na wizytę

Czy znasz to okropne uczucie bólu głowy podczas pochylania, niedrożności nosa, bólu zatok, uczucia zatkania nosa czy nawet problemów ze słuchem?

Jeśli tak – to świetnie trafiłeś, ponieważ dziś przedstawimy Ci sposób na wspomaganie leczenia PRZEWLEKŁEGO ZAPALENIA ZATOK.

Przewlekłe zapalenie zatok to grupa schorzeń objawiających się długotrwałym stanem zapalnym nosa i zatok przynosowych, utrzymujących się minimum 12 tygodni, będąca zazwyczaj wynikiem nieskutecznego leczenia.

Stany zapalne są jedną z najczęstszych przyczyn z jaką pacjenci zgłaszają się do lekarzy – czasem jednak leczenie farmakologiczne nie wystarcza a operacja… niesie za sobą pewne objawy.

Jak zatem wspomóc leczenie zapalenia zatok?
To proste!
Należy wykorzystać do tego technologię Indiba.

Zabieg jest bezbolesny – trwa około 25 minut i polega na drenażu zatok oraz ich regeneracji, jak również przyspieszeniu wygaśnięcia stanu zapalnego.

!!! Gwarancja efektu lub zwrot pieniędzy !!!
Jeśli po 8 zabiegach nie poczujesz żadnej różnicy, zwrócimy całość wydanej kwoty.

Jeśli zatem męczy Cię przewlekłe zapalenie zatok – umów się na konsultację i sprawdź jak można efektywnie przyspieszyć ich leczenie.

Umów się na wizytę

Polecają nas:

Ania Majcher

Z czystym sumieniem mogę polecić!!! Zatoki nareszcie nie bolą
Joanna Suchy

JTwoje dziecko ma problemy z zatokami? Ciągle zatkany nos, duszący kaszel? Lekarze na okrągło przepisują antybiotyki, krople do nosa, syropy na kaszel itdCzytaj więcej itdCzytaj więcej Nie zastanawiaj się!!!! Umów się na wizytę, naprawdę warto!!!!!!!! POLECAM! POLECAM! POLECAM! Pozdrawiamy Panią Karolinę i Panią Asię. Dziękujemy!
Marcin Siemaszko

Przemiła obsługa i profesjonaliści. Już po pierwszym zabiegu na zatoki i nie mogę doczekać się kolejnego. Do zobaczenia niebawem

Przewlekłe zapalenie zatok — objawy i przyczyny

Zatoki to puste przestrzenie w kościach twarzy, które są połączone z jamą nosową. Ich głównym zadaniem jest nawilżanie, filtrowanie i ogrzewanie powietrza, które dociera do płuc. U wielu osób nie funkcjonują one prawidłowo na skutek przewlekłego zapalenia zatok. Jest to stan zapalny błony śluzowej w ich wnętrzu, który utrzymuje się przez dłuższy czas (zwykle ponad 12 tygodni). Przyczynami przewlekłego zapalenia zatok mogą być: alergie, wady anatomiczne zatok, polipy. Do czynników ryzyka zwiększających prawdopodobieństwo zachowanie zalicza się zanieczyszczone powietrze, palenie tytoniu, a także niedobory odporności.

Zaleca się diagnozę i leczenie przewlekłego zapalenia zatok w przypadku:

  • bólu zatok i ucisku w ich okolicy;
  • bólu głowy podczas pochylania się;
  • trudności w oddychaniu przez nos;
  • wydzieliny z nosa w kolorze żółtym lub zielonym;
  • uczucia dyskomfortu w okolicach oczu, czoła i policzków;
  • bólu twarzy o charakterze rozpierającym;
  • osłabienia lub utraty węchu i smaku.

Jak leczyć zatoki z Indiba Activ?

Regeneracja zatok to medyczna procedura, która ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania zatok. Może obejmować wiele różnych metod leczenia, jednak my w naszej klinice wykorzystujemy do tego zabieg Indiba Activ.
To nowatorskie, a przy tym niezwykle skuteczne, rozwiązanie, które umożliwia oddziaływanie na poziomie pojedynczych komórek w naszym organizmie. Terapeuta w czasie zabiegu używa elektrod do dostarczenia prądu o różnym charakterze do tkanek. Już po kilku zabiegach można odczuć pierwsze efekty leczenia przewlekłego zapalenia zatok. Dzięki działaniu termicznemu i nietermicznemu Indiba Activ przyczynia się do rozcieńczania wydzieliny oraz usuwania zatorów z zatok. Dodatkowo, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, a także pobudza produkcję kolagenu oraz stymuluje komórki do detoksykacji i całkowitego oczyszczenia zatok.

Czy każdy może skorzystać z terapii Indiba Activ podczas leczenia przewlekłego zapalenia zatok?

Indiba Activ to nieinwazyjna procedura, która jest dla większości pacjentów bezpieczna i nie wywołuje u nich skutków ubocznych. W związku z tym lista ograniczeń do jej przeprowadzenia jest krótka. Wymienione na niej przeciwwskazania to ciąża, zakrzepowe zapalenie żył oraz posiadanie implantów elektronicznych lub rozrusznika serca w organizmie.

W pozostałych przypadkach, w razie jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą, który na podstawie wywiadu oraz dodatkowych badań oceni, czy pacjent lub pacjentka mogą być poddani terapii Indiba Activ do leczenia zatok.

Jak zapisać się na leczenie zatok w SALVEO w Rudzie Śląskiej ile to kosztuje?

Na zabiegu Indiba Activ w naszych gabinetach konieczne są zapisy. Zarejestrować można się na kilka sposobów: osobiście w naszej recepcji, a także przez formularz na stronie internetowej, telefonicznie oraz e-mailowo. Na zabieg nie trzeba mieć skierowania.

Pojedyncza wizyta rehabilitacyjna Indiba Activ trwa 50 minut i kosztuje aktualnie 160 złotych. Dla pacjentów borykających się z zapaleniem zatok mamy także specjalny pakiet — zabieg regeneracja zatok Indiba Activ + inhalacje wodorem.