Regeneracja zatok, leczenie zatok – Fizjoterapia, Rehabilitacja Ruda Śląska SALVEO
Regeneracja zatok 2022-11-14T10:12:18+01:00

Regeneracja zatok

  • Skorzystaj z najnowszych technologii
  • pozbądź się przewlekłego problemu i oddychaj swobodnie
Umów się na wizytę

Czy znasz to okropne uczucie bólu głowy podczas pochylania, niedrożności nosa, bólu zatok, uczucia zatkania nosa czy nawet problemów ze słuchem?

Jeśli tak – to świetnie trafiłeś, ponieważ dziś przedstawimy Ci sposób na wspomaganie leczenia PRZEWLEKŁEGO ZAPALENIA ZATOK.

Przewlekłe zapalenie zatok to grupa schorzeń objawiających się długotrwałym stanem zapalnym nosa i zatok przynosowych, utrzymujących się minimum 12 tygodni, będąca zazwyczaj wynikiem nieskutecznego leczenia.

Stany zapalne są jedną z najczęstszych przyczyn z jaką pacjenci zgłaszają się do lekarzy – czasem jednak leczenie farmakologiczne nie wystarcza a operacja… niesie za sobą pewne objawy.

Jak zatem wspomóc leczenie zapalenia zatok?
To proste!
Należy wykorzystać do tego technologię Indiba.

Zabieg jest bezbolesny – trwa około 25 minut i polega na drenażu zatok oraz ich regeneracji, jak również przyspieszeniu wygaśnięcia stanu zapalnego.

!!! Gwarancja efektu lub zwrot pieniędzy !!!
Jeśli po 8 zabiegach nie poczujesz żadnej różnicy, zwrócimy całość wydanej kwoty.

Jeśli zatem męczy Cię przewlekłe zapalenie zatok – umów się na konsultację i sprawdź jak można efektywnie przyspieszyć ich leczenie.

Umów się na wizytę

Polecają nas:

Ania Majcher

Z czystym sumieniem mogę polecić!!! Zatoki nareszcie nie bolą
Joanna Suchy

JTwoje dziecko ma problemy z zatokami? Ciągle zatkany nos, duszący kaszel? Lekarze na okrągło przepisują antybiotyki, krople do nosa, syropy na kaszel itdCzytaj więcej itdCzytaj więcej Nie zastanawiaj się!!!! Umów się na wizytę, naprawdę warto!!!!!!!! POLECAM! POLECAM! POLECAM! Pozdrawiamy Panią Karolinę i Panią Asię. Dziękujemy!
Marcin Siemaszko

Przemiła obsługa i profesjonaliści. Już po pierwszym zabiegu na zatoki i nie mogę doczekać się kolejnego. Do zobaczenia niebawem