Cennik 2024-01-24T11:13:46+01:00

Cennik usług rehabilitacyjnych, zabiegów fizjoterapii, masaży w SALVEO w Rudzie Śląskiej.

Cennik usług

Opis Czas trwania Cena (w zł)
Konsultacja + wstępna terapia 1 godzina 140
Pojedyncza wizyta rehabilitacyjna Indiba Activ 30 minut 130
Wizyta rehabilitacyjna Indiba Activ (50min) + wodor (w pakiecie 5wizyt) 50 minut 140
Wizyta rehabilitacyjna Indiba Activ (30min) + wodor (w pakiecie 5wizyt) 30 minut 110
Zabieg regeneracja zatok Indiba Activ+wodór (pakiet 8 zabiegów + 2 wodory GRATIS!) 1h 15 min 800
Ćwiczenia indywidualne 1 godzina 130
Ćwiczenia indywidualne w pakiecie 5 wizyt 1 godzina 110
Fala uderzeniowa pojedyncza 20 minut 90
Fala uderzeniowa – pakiet 5 wizyt 80
Konsultacja z fizjoterapeutką uroginekologiczną + wstępna terapia 1 godzina 140
Rehabilitacja uroginekologiczna, pojedyncza wizyta 1 godzina 170
Rehabilitacja uroginekologiczna w pakiecie 5 wizyt 1 godzina 150
Masaż klasyczny 1 godzina 150
Regeneracja sportowa Indiba Activ 1 godzina 180
Wizyta u dietetyka konsultacja u dietetyka w Rudzie Śląskiej 1 godzina 140

Pamiętaj drogi pacjencie, że jesteśmy tutaj, żeby pomagać.
Jeśli poza problemem zdrowotnym masz również problem finansowy – zgłoś się do nas o indywidualną wycenę naszych usług.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Umów się na wizytę

Cennik za wydanie kopii dokumentacji medycznej pacjenta po IIkw2022

Opis Cena (w zł)
Jedna strona wyciągu lub odpisu dokumentacji medycznej 12,31
Jedna strona kopii dokumentacji medycznej maks. 0,00007 0,43
Wizyta rehabilitacyjna Indiba Activ (50min) + wodor (w pakiecie 5wizyt) 130
Sporządzanie wyciągu, odpisu, kopii dokumentacji medycznej na elektronicznym nośniku danych maks. 0,0004 2,46

WYSOKOŚĆ OPŁAT ZA UDOSTĘPNIENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Zgodnie z komunikatem Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 10 sierpnia 2021r. ogłasza się, że przeciętne wynagrodzenie w drugim kwartale 2021 r. wyniosło 5504,52 zł. r. n a podstawie art. 20 pkt 2 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 1440, z późn. zm.1).

Jeśli jesteś po urazie lub operacji, pomyśl o rehabilitacji. Nie tylko przywrócą Ci ona zdolność do normalnego funkcjonowania, ale także poprawi Twoje samopoczucie.

Rehabilitacja z NFZ nie zawsze jest dobrym wyborem. Długi czas oczekiwania na zabiegi i ich ograniczona ilość zniechęcają. Lepiej wtedy postawić na sprawdzoną placówkę, która ma przejrzysty cennik. Zawsze też istnieje możliwość, aby wykupić dodatkowy pakiet rehabilitacyjny. Ile zapłacisz za zabiegi w naszym gabinecie łatwo sprawdzisz w powyższej tabeli.

Ile kosztuje rehabilitacja?

Koszty rehabilitacji w naszej placówce są uzależnione od tego, na jaki rodzaj zabiegów się zdecydujesz. Za godzinę konsultacji wraz ze wstępną terapią zapłacisz 120 złotych. Nie lekceważ dolegliwości bólowych. Mogą one doprowadzić do poważniejszych, nieodwracalnych powikłań.

Ile kosztuje fizjoterapia?

Fizjoterapia wspiera organizm w procesie zdrowienia. Poprzez odpowiednie ćwiczenia i zabiegi leczy nieprawidłowości w obrębie układów: mięśniowego, mięśniowo-szkieletowego, sercowo-naczyniowego i oddechowego. Wskazaniem do podjęcia fizjoterapii są nie tylko urazy i złamania, ale także osteoporoza, zwyrodnienia stawów, przebyty udar mózgu, zawał serca, jak również zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty, obrzęk limfatyczny i uszkodzone dno miednicy.

W naszym gabinecie konsultacja z fizjoterapeutką uroginekologiczną kosztuje 130 złotych za godzinę. Do tego oczywiście dochodzi wstępna terapia. Jeśli zdecydujesz się na masaż klasyczny, za godzinę zapłacisz 150 złotych.

Ile kosztuje rehabilitacja kręgosłupa?

Rehabilitację kręgosłupa poleca się osobom, które cierpią na zwyrodnienia kręgosłupa, przeszły uraz, zmagają się z bólami neurogennymi lub reumatycznymi. Rehabilitacja kręgosłupa obejmuje terapię manualną, fizykoterapię, igłoterapię suchą i kinezyterapię. Często do terapii kręgosłupa włącza się również jogę.

Lecząc Twój kręgosłup, wykorzystujemy technologię INDIBA Active. Dzięki niej łagodzimy zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, korygujemy wady postawy, pomagamy w przypadku dyskopatii i zajmujemy się rehabilitacją po operacjach kręgosłupa. Za pojedynczą wizytę w naszym gabinecie (podczas której zastosujemy INDIBA Active) zapłacisz 160 złotych. Jeśli skorzystasz z pakietu 5 wizyt, cena za wizytę zmniejszy się do 130 złotych.

Ile kosztuje rehabilitacja kolana?

Podczas rehabilitacji kolana, skupiamy się na tym, aby zlikwidować obrzęk lub stan zapalny. Nasze zabiegi to także propozycja dla osób, które są po artroskopii lub wstawieniu endoprotezy kolana.

Używając sprzętu do terapii INDIBA Active, zmniejszymy Twoje dolegliwości bólowe, zregenerujemy tkanki i co najważniejsze – przywrócimy Ci dawną sprawność. Kolano leczymy między innymi falą uderzeniową. Koszt pojedynczej wizyty to 90 złotych za 20 minut zabiegu. Kiedy wybierzesz pakiet 5 wizyt, za jeden zabieg zapłacisz 80 złotych.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Umów się na wizytę

Rehabilitacja w Rudzie Śląskiej – dlaczego warto?

Mówi się, że im większe miasto, tym cennik jest bardziej zawyżony. Nasza placówka w Rudzie Śląskiej przeczy temu stwierdzeniu. Przygotowujemy atrakcyjne cenowo pakiety, dzięki którym nie tylko zapłacisz mniej, ale także przedłużysz niezbędny okres rehabilitacji.

Nasi fizjoterapeuci to osoby doświadczone, pełne empatii i zrozumienia dla Twoich potrzeb. Klienci cenią nas za indywidualne podejście, uczciwość i przede wszystkim – rzetelną pomoc, jakiej im udzielamy.

Nie czekaj, aż bóle będą tak silne, że wyłącza Cię z życia. Ból jest naturalną reakcją organizmu na stan zapalny lub uraz. Jednak, kiedy zlekceważysz ten objaw, skutki mogą być opłakane. Przywrócimy Ci sprawność i umożliwimy normalne funkcjonowanie. Już teraz wybierz interesujące Cię zabiegi lub ich cały pakiet.