Dietetyk w Rudzie Śląskiej – Fizjoterapia, Rehabilitacja Ruda Śląska SALVEO
Dietetyk 2022-06-22T13:37:58+02:00

Dietetyk

Gabinet Palety Diet w Rudzie Śląskiej to najlepszy gabinet dietetyczny specjalizujący się w odchudzaniu i dietetyce klinicznej. Nasz dietetyk w Rudzie Śląskiej to psychodietetyk z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się najtrudniejszymi przypadkami.  Podczas procesu leczenia każdego pacjenta pracujemy zespołowo, zgodnie z ideą psychodietetycznego wsparcia. W każdym naszym gabinecie funkcjonuje sprawdzony, opracowany przez dr Patrycję Kłósek system pracy motywacyjnej z pacjentem. Nasza praca jest naszą pasją. Wspólnie dbamy o to aby nasi pacjenci nie tylko redukowali masę ciała ale przede wszystkim na trwałe uczyli się zdrowych nawyków żywieniowych.

Pracujemy nad Twoim poczuciem własnej wartości, organizacją czasu, uczymy Cię jak odreagowywać stres, jak prawidłowo stawiać sobie cele i realizować. Przechodzimy z Tobą przez porażki i wspólnie cieszymy się z Twoich osiągnięć. Naszym największym sukcesem jest Twoja kompleksowa, pozytywna zmiana samego siebie.

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, doktor nauk o zdrowiu, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu SWPS. Autorka publikacji i badań z zakresu leczenia otyłości. Wykładowca akademicki. Szkoli żywieniowców z całego kraju do pracy w zawodzie. Specjalista do spraw redukcji masy ciała. Pasjonatka prostego i smacznego gotowania. Jej największa pasją jest praca ze studentami których uczy jak zmieniać życie swoim pacjentom. Jej misją jest zmiana życia pacjentów na lepsze.

W Palecie Diet pomagamy naszym pacjentom nie tylko zmieniać ich nawyki żywieniowe, zmieniamy ich życie, podnosimy jego jakość. W leczeniu dietetycznym wykorzystujemy innowacyjne techniki psychodietetyki, które pomagają naszym pacjentom pokonywać wszelkie przeszkody w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia. W leczeniu jesteśmy partnerami, wspieramy i otaczamy troską każdego kto obdarzy nas swoim zaufaniem. Za to kocham swoją pracę. Przez lata stała się ona nie tylko moją pasją ale też misją.

Codziennie obserwuję jak nasi pacjenci zmieniają siebie, patrzę z boku jak kolejne osoby dzięki naszej pomocy zmieniają perspektywę swojego życia na lepszą, przechodzą totalne metamorfozy zarówno te dotyczące wyglądu jak i te większe dotyczące sposobu myślenia i życia.

Moim mottem życiowym jest to aby codziennie okazywać pacjentom przyjaźń, wierzyć w ich możliwości tak samo jak w cały zespół Palety Diet.

Zapraszamy do umawiania się na konsultacje u naszego dietetyka w Rudzie Śląskiej.

Paleta Diet dr Patrycja Kłósek – dietetyk kliniczny, psychodietetyk

ul. Karola Goduli 24/12 (Stary Szpital)
41-712 Ruda Śląska