Indiba Activ — efekty. Jak pomaga, na co działa Indiba Activ?

Indiba Activ to nowatorska forma terapii, która swoje działanie opiera na przesyłaniu prądu radiofrekwencyjnego o częstotliwości 448 kHz do komórek ciała pacjenta. Jest ona znana i stosowana od ponad 40 lat, dlatego stanowi bezpieczną, a przy tym efektywną formę leczenia. Jakie efekty może przynieść to połączenie nowoczesnej fizykoterapii i terapii manualnej? Kto może z niego skorzystać?

Terapia Indiba Activ ma szerokie zastosowanie w rehabilitacji, medycynie sportowej, a także w medycynie estetycznej. Wszystko dlatego, że może dawać zróżnicowane, korzystne efekty.

Indiba Activ w rehabilitacji

Jako pierwsze na tapet weźmy zastosowanie terapii Indiba Activ w rehabilitacji. Przede wszystkim pozwala na przyspieszenie czasu rekonwalescencji, ponieważ pobudza naturalną zdolność organizmu do regeneracji. Nie mniej ważne jest przeciwbólowe działanie terapii. Zabiegi doskonale sprawdzają się sposób jako przyspieszenie gojenia się stanów zapalnych. Dla jeszcze lepszych efektów Indiba może być łączona z innymi metodami terapii, takimi jak np.: akupunktura, chiropraktyka, masaż, osteopatia czy terapia wisceralna.

Zapisz się na zabieg INDIBA AVTIVE do SALVEO w Rudzie Śląskiej

Indiba Activ dla sportowców

Jak wspomniano wcześniej, Indiba Activ ma także zastosowanie w medycynie sportowej. Stanowi sposób na szybsze wyleczenie powstałych kontuzji, a także zmniejszenie dolegliwości bólowych. Dodatkowo pozwala na zminimalizowanie podatności na kontuzje, o które łatwo podczas nadmiernej eksploatacji tkanek ludzkiego organizmu. Zabiegi pomagają także w przywracaniu sprawności przeciążonym częściom ciała, organizm szybciej regeneruje się po wysiłku. Systematyczne poddawanie się terapii pozwala na osiągnięcie lepszych efektów w każdym typie sportu. Co ważne Indiba Activ nie wyklucza sportowca z trenowania, co oznacza jeszcze lepsze i szybsze osiągnięcia. W SALVEO oferujemy specjalne zabiegi, regenerację sportową ze wsparciem Indiba Active.

Indiba Activ w medycynie estetycznej

Mało kto zdaje sobie sprawę z możliwości zastosowania Indiba Activ w medycynie estetycznej. Doskonale sprawdza się jako rozwiązanie, które redukuje obrzęki, poprawia napięcie skóry oraz redukuje tkankę tłuszczową. Można wykorzystać ją jako rozwiązanie pozwalające na redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry pod oczami, a także szyi i dekoltu oraz poprawę napięcia skóry i konturu twarzy. Doskonale sprawdza się także rozwiązanie do modelowania ciała — brzucha, pośladków, ramion, nóg.

Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów Indiba Activ (w każdym zakresie) bardzo ważne jest picie wody zarówno przed zabiegiem, jak i po nim.

Ile zabiegów trzeba wykonać, by móc uzyskać efekty terapii Indiba?

Indiba Activ to terapia, a która daje zauważalne efekty już po jednym zabiegu. Warto jednak zaznaczyć, że nie będą one pełne. Zazwyczaj wskazane jest minimum 6 sesji, a w przypadku blizn 9, choć jest to kwestia indywidualna, każdorazowo ustalana ze specjalistą.

Cena jednego zabiegu Indiba waha się w naszym gabinecie od 130 zł do 180 zł.

Dla kogo terapia Indiba?

Istnieje szereg wskazań do przeprowadzenia terapia Indiba Activ. Zalicza się do nich przede wszystkim:

 • blizny i zrosty pooperacyjne,
 • bóle karku, kręgosłupa,
 • dnę moczanową,
 • dysfunkcje powięzi, które rozwijają się m.in. na skutek siedzącego trybu życia,
 • naderwanie mięśni,
 • nerwobóle,
 • nietrzymanie kału i moczu,
 • obrzęki, stłuczenia,
 • potrzebę regeneracji krocza po porodzie,
 • skręcenia, pęknięcia i złamania,
 • stany zapalne.

Indiba — przeciwwskazania do zabiegów

Indiba Activ to stosunkowo bezpieczny zabieg, do którego nie ma szeregu przeciwwskazań. Należy jednak wiedzieć, że pacjenci w ciąży, z rozrusznikiem serca oraz z zakrzepowym zapaleniem krwi nie mogą poddać się terapii. W pozostałych przypadkach, w razie jakichkolwiek wątpliwości należy skontrolować się ze specjalistą przed rozpoczęciem zabiegów.

Zapisz się na zabieg INDIBA AVTIVE do SALVEO w Rudzie Śląskiej
2023-01-03T13:08:22+01:00